O autorce


Gdy przychodzi pora na napisanie o sobie kilku słów, przekonuję się, jak trudną sztuką jest mówić na swój temat. Co mądrego mogę powiedzieć? Jak zachęcić czytelników, by zaglądali i czytali moje wpisy, nie myśląc przy tym, że próbuję się wymądrzać? Skąd pomysł na założenie bloga? Inspiracji było mnóstwo. Zaczynając od zamiłowania do czytania blogów modowych, lifestylowych, urodowych, idąc dalej przez zainteresowanie psychologią, dietą i ćwiczeniami aż po typowe życiowe przemyślenia. 

Na imię mi Michalina. Mam dwadzieścia dwa lata. Zakładając ten blog miałam ich dziewiętnaście. To uświadamia mi, jak szybko płynie czas. Skończyłam studia na kierunku dziennikarskim, a obecny rok spędzam pracując, odkrywając siebie i zastanawiając się, co chcę dalej robić w życiu. 

Nie wiedziałam, o czym będę pisać. Moda? Wszędzie można o niej czytać. ,,Look of the day'', kompletnie nie mój styl. Gotowanie? Kocham gotować, ale zjadłabym to, co zrobiłam, zanim udałoby mi się obfotografować swoje dzieło. Stanęło na rozmyślaniach. Dlaczego? Lubię filozofować, uciekać od świata, stawiać pytania i dociekać odpowiedzi. Jestem ciekawa świata, ale przede wszystkim otwarta na jego odkrywanie. 

Jak każdy człowiek popełniam błędy. W końcu, to chyba czyni ze mnie całkiem normalną osobę. Mam dużo pomysłów, głowę pełną marzeń, planów, snów. Pisząc odrywam się od rzeczywistości, mogę wyrażać własną osobowość, swój punkt widzenia i dzielić się tym, co mam do powiedzenia. Cieszę się, kiedy inni czytelnicy dzielą się ze mną swoimi spostrzeżeniami, uwagami i doświadczeniami oraz gdy mogę z nimi dyskutować zarówno o banalnych jak i poważniejszych kwestiach.

1 komentarz:

Moje wpisy na tym blogu to nic innego jak efekt rozważań i rozmyślań na dane tematy. Cieszę się, kiedy inni czytelnicy dzielą się ze mną swoimi spostrzeżeniami, uwagami i doświadczeniami oraz gdy mogę z nimi dyskutować zarówno o banalnych jak i poważniejszych kwestiach, dlatego bardzo ucieszy mnie, jeśli zostawisz po sobie ślad :)

Obserwatorzy

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.