AUTORKA

Jakże trudno jest pisać o sobie samej, tak naprawdę zastanawiając się, co mądrego można by powiedzieć, by nie mówić za dużo, a jednoczesnie przekazać najważniejsze informacje. Skąd pomysł na założenie bloga? Inspiracji było mnóstwo. Zaczynając od zamiłowania do czytania blogów modowych, lifestylowych, najrozmaitszych plotek i nowinek, idąc dalej przez zainteresowanie modą, dietą i ćwiczeniami, aż po typowe życiowe przemyślenia. 

Na imię mi Michalina. Mam dwadzieścia jeden lat. Wiem, że to najlepszy czas żeby przygotować się do dorosłości. Chociaż z moją postawą i spojrzeniem na życie, dorosłość zacznie się dla mnie dopiero po czterdziestce. Jestem świeżo upieczoną absolwentką liceum z planami pójścia na studia na kierunku dziennikarskim. 

Nie wiedziałam, o czym będę pisać. Moda? Wszędzie można o niej czytać. ,,Look of the day'', kompletnie nie mój styl. Gotowanie? Mogę zamieścić co najwyżej przepis na kanapkę. Stanęło na rozmyślaniach. Dlaczego? Lubię filozofować, uciekać od świata, stawiać pytania i dociekać odpowiedzi. Jestem ciekawa świata, ale przede wszystkim otwarta na jego odkrywanie. 

Jak każdy człowiek popełniam błędy. W końcu, to chyba czyni ze mnie całkiem normalną osobę. Mam dużo pomysłów, głowę pełną marzeń, planów, snów. Pisząc odrywam się od rzeczywistości, mogę wyrażać własną osobowość, swój punkt widzenia i dzielić się tym, co mam do powiedzenia. Cieszę się, kiedy inni czytelnicy dzielą się ze mną swoimi spostrzeżeniami, uwagami i doświadczeniami oraz gdy mogę z nimi dyskutować zarówno o banalnych jak i poważniejszych kwestiach.

1 komentarze:

K. pisze...

Wydajesz się być ciekawą osobą.

Prześlij komentarz

Obserwatorzy